nedelja, 25. marec 2012

Simpl uhani

Zadnje čase je ustvarjanje zelo na stranskem tiru. Lepo vreme raje preživimo zunaj, na vikendu, kjer ustvarjam s škarjami, motiko, rijem po zemlji, ... :-))

Ampak, še vedno pa najdem čas, da pregledujam ustvarjalne trgovine in opravim kak nujni nakup. To pa ja... pod nujno.

Pri zadnjem perličastem nakupu, sem naročila ene take simpl gumijaste bunke. Res so mi bile všeč. In vse kar mi je uspelo je, da sem naredila par čist simpl uhanov. Vse ostalo je še v vrečkah, tako kot je prispelo na moj naslov. Ampak že pogled na vrečko, mi da eno tako zadovoljstvo.... večina vas pozna te občutke :-))

No, tole so prej omenjeni simpl uhani...



Trentno pa sem v fimo nakupu... :-)) , ker pod nujno rabim par pripomočkov.

Bila sem na fimo delavnici, kjer so nas dekleta iz Izdelovalnice malih umetnin naučile, kako do lažnega 3D učinka in tako potrebujem še določene reči, ki jih začuda še nisem imela doma.

Aja, lahko bi pokazala še obesek, ki sem ga naredila na delavnici... ga grem slikat :-))

sreda, 8. februar 2012

Zimska idila

Današnji dan je bil popoln za dolg sprehod po sončku, ob zaledeneli reki, po celem snegu...

Račja družba, ene v vodi, druge so racale po ledu. Racman na bregu pa je na vsak način želel k njim oz. tudi on na led.



Takole zgleda zaledenela reka Krka.






Upam, da ste izkoristili prekrasen dan.

nedelja, 5. februar 2012

Fimo in polžki

Fima se kar nekako nisem mogla lotit. Ko pa sem videla polžke, ki so prihajali izpod rok najbolj pridne mravljice, sem vedela, da se bo to kmalu spremenilo. Ker je fimanje najbolj luštno v dobri družbi, smo SSNB d.o.o. in A&E določile datum za eno tako konkretno fimo soboto.

Za malico 1, malico 2 in vmesne prigrizke je bilo več kot poskrbljeno, tako da smo lahko v miru gnetle, zvijale, šmirglale ...

Kaj je nastalo izpod naših prstov lahko pogledate tukaj.

Pokažem vam še en končni izdelek... ostali še čakajo, da jih sestavim :-))



Ob tem zvijanju polžkov mislim, da sem nonstop ponavljala... da se znova in znova klanjam mravljici, vzdihujem nad njeno vztrajnostjo, predvsem pa nad njeno količino zvitih polžkov, ki so dodelani in napikani v nulo.

Najprej sem tudi rekla, da dvomim če jih bom še delala, ker so mi malce nagajali, mi pokali, se odvijali... ker pa mi je končen izdelek, predvsem barve zelo, zelo všeč, mislim, da se jih definitivno še lotim.

torek, 24. januar 2012

Pisane čestitke

Domača škatla s čestitkami se je dokaj spraznila, zato je bilo potrebno narediti novo zalogo...





Za vsakega nekaj, ...pisano, enostavno, kiči,.... :-)


sreda, 4. januar 2012

Ena taka kvačkana

ogrlica namreč.

Krogce sem nakvačkala že nekaj časa nazaj (ko sem na veliko kvačkala krogca uhane :-))) ....) in že takrat sem imela v mislih, da bodo za ogrlico.
Glede na to, da imam vse rada bolj simpl in enostavno, tudi tu pri sestavi nisem kaj preveč komplicirala :-))




In še ujemajoči se kvačkani krogca uhani :-)

sobota, 31. december 2011

Srečno!

Vse lepo vam želim v letu


Srečno!


četrtek, 22. december 2011

Nakitkarsko dopoldne

Eno, v dobri družbi, s perlicami obdano dopoldne in lepa bira novih uhančkov, dve zapestnici in prstan.



Sem zadovoljna :-)